Tájékoztatom Önöket, hogy Fenntartói döntés értelmében -
a kevés gyermeklétszámra és az energetikai árakra tekintettel

2022. december 23-tól 2023. január 6-ig
az óvoda/bölcsőde és konyha ZÁRVA TART!

• Az előzetes igényfelmérés szerint 2022. december 22- én nem volt igény az óvodai/bölcsődei ellátásra, így az intézmény ezen a napon is ZÁRVA tart.
  • 2022. december 21-én intézményünk NYITVA lesz, mivel azonban a Pilinszky Iskola erre a napra is tanítási szünetet rendelt el, kérjük, hogy aki ezen a napon nem hozza gyermekét óvodába/bölcsődébe, az étkezők létszámának tervezhetősége miatt legyen szíves ezt a holnapi nap folyamán (dec. 15.) jelezni.
  • Étkezést lemondani a következőképpen lehet:
    • telefonon 20/5988866
    • e-mailben: ovodatitkar.nyul@gmail.com
    • óvodában a lemondó füzetben
    • bölcsődében való bejelentéssel
Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!
Tisztelettel: Bán Csabáné, intézményvezető

Iskolai tanévnyitó

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a nyúli Pilinszky János Általános Iskola tanévnyitó ünnepélyére 2022. augusztus 31-én, szerdán 17.00 órakor kerül sor.

Azoknak az első osztályosoknak, akik a Pilinszky iskolába fognak járni, az óvoda aulájában lesz a gyülekező.

Kérjük, a tanévnyitó napján legkésőbb 16.30-ra érkezzenek meg a gyermekek szüleikkel az óvodába, ahonnan - a több évtizedes hagyománynak megfelelően - rövid búcsúzás után a volt óvó nénik, a leendő tanító nénik és a 8. osztályos diákok kísérik át az iskolába az elsősöket.

A tanévnyitóról, tankönyvosztásról és iskolai szülői értekezletről bővebb információ az iskola honlapján olvasható. http://www.pilinszky-nyul.eu

Tisztelettel: Bán Csabáné, intézményvezető

Nyúl, 2022.08.28.

Tájékoztatás étkezési díj utalásáról

Tisztelt Szülők!

2020. novembertől áttérünk az étkezési díjak utalásos fizetésére.

A számlát az Önök által megadott e-mail címre küldjük minden hónap első felében, mely az előző hónap ténylegesen igénybe vett, illetve le nem mondott étkezési napjai alapján készül. Ezért kérjük, figyeljék e-mail fiókjukat!

Utaláskor kérjük a közleményben tüntessék fel:

• a számla sorszámát, melyet a számla jobb felső sarkában találnak,
  • valamint a gyermek nevét,
  • a gyermek óvodai csoportját/iskolai osztályát/bölcsiseknél azt, hogy bölcsi.

Kérjük, a számlán megadott határidőig teljesítsék az utalásokat!

Akinek óvodás/bölcsődés és iskolás gyermeke is van, ellenőrizzék, hogy melyik számlaszámra utalnak, ugyanis az óvoda/bölcsi és az iskola számlaszáma különböző! Kérjük, a beazonosíthatóság érdekében minden számlát külön utaljanak!

Kérdés esetén keressék az óvodatitkárt, Ábrahám Elvirát, munkaidőben a következő elérhetőségeken:

ovodatitkar.nyul@gmail.com

06-20-598-88-66;

06-96-364-042

Együttműködésüket köszönjük! :)

Bán Illés Csabáné s.k.

2020. november 5.

WSIS Prizes verseny

Kérjük, szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit!

Kedves Szülők!

A WSIS Prizes versenyt a WSIS (Információs Társadalmi Világtalálkozó) tagjainak kérésére fejlesztették ki, azzal a céllal, hogy legyen lehetőség olyan projektek és tevékenységek értékelésére, amelyek az információs és kommunikációs technológiák (IKT) erejét hasznosítják a fenntartható fejlődés előmozdítása érdekében. A verseny célja, hogy ezeket az innovatív jógyakorlatokat szerte a világban megmutassa, és terjessze.

Ebben az évben 18 győztes és 72 bajnok projektet hirdetnek majd ki, összesen 11 kategóriában. Idén Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiájának(DGYS) keretében megvalósuló OkosÓvoda Program – amelynek tagja az Önök óvodája is – bekerült a díjra jelölt 360 projekt körébe.

Ezúton kérjük most az Önök, a Kedves Szülők szíves támogatását, hogy szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit.

Szavazni előzetes regisztrációt követően lehet. https://www.itu.int/net4/wsis/stocktaking/Account/Register

A szavazás menetében rövid videó nyújt segítséget.

Regisztrációs videóSzavazás menete

Támogatásukat előre is köszönjük!

www.digitalisjoletprogram.hu