
WSIS Prizes verseny
Kérjük, szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit!
Tisztelt Szülők!
2020. novembertől áttérünk az étkezési díjak utalásos fizetésére.
A számlát az Önök által megadott e-mail címre küldjük minden hónap első felében, mely az előző hónap ténylegesen igénybe vett, illetve le nem mondott étkezési napjai alapján készül. Ezért kérjük, figyeljék e-mail fiókjukat!
Utaláskor kérjük a közleményben tüntessék fel:
Kérjük, a számlán megadott határidőig teljesítsék az utalásokat!
Akinek óvodás/bölcsődés és iskolás gyermeke is van, ellenőrizzék, hogy melyik számlaszámra utalnak, ugyanis az óvoda/bölcsi és az iskola számlaszáma különböző! Kérjük, a beazonosíthatóság érdekében minden számlát külön utaljanak!
Kérdés esetén keressék az óvodatitkárt, Ábrahám Elvirát, munkaidőben a következő elérhetőségeken:
ovodatitkar.nyul@gmail.com
06-20-598-88-66;
06-96-364-042
Bán Illés Csabáné s.k.
intézményvezető
2020. november 5.
Kérjük, szavazatukkal erősítsék az OkosÓvoda Program esélyeit!
A Gyerekkel a digitális világban tananyag a digitális gyermekvédelem alapvető szempontjait, a digitális nevelés alapjait mutatja be az érdeklődőknek; támogatást, segítséget, azonnal használható információkat, eszközöket kínál, szórakoztató, interaktív módon. A tananyagban videók és azok szöveges átiratai, reflektáló / gyakorlati feladatok és a további tájékozódást segítő linkek találhatók.
A Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája keretében működő programban az ország számos Digitális Jólét Pontján elérhetőek azok a mentorok, akik tizenegy különböző témakörben tartanak szülőknek szóló médiaműveltség-tanfolyamokat.A linken elérhető a program leírása, egy térképes kereső, és a mentorok kézikönyvéből a digitális generációkról, médianevelésről szóló fejezet.
Digitális gyermekvédelmi GYIK-sorozatunkban azt járjuk körül, hogy milyen lehetőségei vannak a szülőknek, családoknak a kisgyermek médiahasználatának kontrollálására, mik a szülői felügyeleti eszközök és hogyan választhatunk közülük.
Digitális gyermekvédelmi GYIK-sorozatunkban azt járjuk körül, hogy mennyi az ideális képernyőidő, hogyan ismerhetjük föl, ha problémássá válik gyermekünk médiahasználata.
Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája hat témakörben kínál a digitális gyermeknevelés a koronavírus okozta veszélyhelyzetben különösen aktuális kérdéseiben válaszokat a leggyakoribb kérdésekre. Témák: adatvédelem, online zaklatás, gyermekvédelem az online térben, dezinformáció, túlhasználat.
Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája a szülőknek, családoknak szóló tájékoztató anyaga a tudatos digitális neveléssel, a szabályok és a gyermekkel való párbeszéd egyensúlyának kialakításával kapcsolatban tájékoztat, ad tanácsot. További öt témakörben elérhető tájékoztató: https://digitalisgyermekvedelem.hu/tajekoztatok
Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája a szülőknek, családoknak szóló tájékoztató anyaga a problémás médiahasználat, túlhasználat és a függőség felismerésével, az online tevékenységek figyelemmel kísérésével és a túlhasználattal kapcsolatos problémák megelőzésével kapcsolatban tájékoztat, ad tanácsot. További öt témakörben elérhető tájékoztató: https://digitalisgyermekvedelem.hu/tajekoztatok
Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája a szülőknek, családoknak szóló tájékoztató anyaga a gyermekek, fiatalok az online térben történő megjelenésével, digitális identitásával és személyiségükre történő hatásával kapcsolatban szolgál tanácsokkal. További öt témakörben elérhető tájékoztató: https://digitalisgyermekvedelem.hu/tajekoztatok
Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája a szülőknek, családoknak szóló tájékoztató anyaga az információ hitelességével, a közösségi média algoritmusainak működésével, és a gyermekek tudatos és kritikus médiahasználatra nevelésével kapcsolatban szolgál tanácsokkal. További öt témakörben elérhető tájékoztató: https://digitalisgyermekvedelem.hu/tajekoztatok